FABE ile Potansiyelinize Ulaşın

Fabe Çelik olarak her iş diliminde beraber yol aldığımız çalışanlarımıza en uygun standartları sağlamanın öneminin farkındayız. Motivasyon ve müşteri odaklı çalışmanın birinci adımı bizimle çalışan her arkadaşımızın ve kendimizin mutluluğudur. Şeffaflık, tutarlılık ve eşitlik ilkelerine dayanarak çalışanlarımızı etkili bir şekilde teşvik etmekteyiz.

Adil ve etik politikalarımız bu hususta kilit rol oynamaktadır. İş güvenliği ve sağlığı konularında son derece hassasiyet göstermekteyiz. Stratejilerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda insan kaynaklarımıza yatırım yapmaktayız. Ben değil, biz diyerek şirketimizi geleceğe taşıyacak uygun adayları işe almaktayız. Çalışanlarımızın maddi ve manevi haklarını gözetmekteyiz. Çalışan memnuniyetini arttırmak sürekli hedefimizdir. Bireysel gelişim ve kariyer planlama hususlarını, eğitim programları ve şirketimiz içerisindeki fırsatlar ile desteklemekteyiz.

Yol Haritamız

Politikamız, şirketimizdeki ihtiyaç duyulan çalışma alanları için en uygun adayı ortak hedeflerimiz doğrultusunda belirlemektir. İlan edilen pozisyonlara yapılan başvurular İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir. Son değerlendirme aşamasına kalan adaylar mülakata çağırılmaktadır. Bizimle çalışmak isteyen adaylarda aradığımız ortak özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  • Arka plan bilgisi, eğitim ve tecrübe sahibi olması,
  • Gelişime ve öğrenmeye açık olması,
  • Ekip ile uyumlu çalışabilmesi,
  • Etkili ve açık iletişim kurabilmesi,
  • Dürüst, çalışkan ve sorumlu bir yaklaşım göstermesi,
  • Şirket etiği ve değerleri doğrultusunda hareket etmesi,
  • Uzun vadeli bağlılık ve ortak hedeflere sahip olması,
  • Kariyerinde emin adımlarla ilerleme isteğidir.

Performans yönetim politikamız ile elde edilen sonuçlar eğitim, gelişim, kariyer yönetimi ve ödül yönetimi değerlendirme süreçleri içi önemli bilgiler sağlamaktadır.

Çalışan değerlendirmeleri, objektif ve şeffaflık hususlarına dayanarak, iş hedeflerine ve belirlenen yetkinliklere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme döngüsünün sonunda geri bildirim amacıyla bire bir görüşmeler yapılmaktadır. Bu hususta, çalışanlarımızın beklentilerini açık ve yapılandırılmış bir şekilde yönetmek için temel yönlendirmelere olanak sağlamaktayız. Yüksek performansın desteklenmesi ve düşük performansın iyileştirilmesi için oluşan gereksinimleri dikkate almaktayız.

Tüm çalışanlarımızın performansını yıllık olarak izliyor ve değerlendiriyoruz. Sistematik, katılımcı ve ölçülebilir metotlarla performansı nesnel olarak görebildiğimiz adil değerlendirmelerde bulunuyoruz. Politikamız çalışan memnuniyetini gözetirken, şirket verimliliğini de en yüksek seviyeye çıkartmaktır.

Açık Pozisyonlar

Job Posting Title Location Department Date
Çelik Montaj Ustası Kocaeli(Gebze) Bakım / Onarım 23 Mayıs 2021

Fabe'nin İşi ve Gücü Çeliktir...